המדריך יגיע אל תיבת המייל שלך בעוד:

שעות
דקות
שניות

אל תסגור את הדף עדיין. הכנו לך הצעה מיוחדת על מסחר בקריפטו בה אנחנו מסבירים איך גם אתה יכול לעשות 4136% רווח בשנה

ההזדמנות הבאה שלך להרוויח הרבה כסף

קריפטו למטיבי לכת: כך הצלחנו לעשות 4,160% על מטבעות דיגיטליים בעזרת תוכנית המסחר DoubleUp

שני סוחרים ותיקים ומנוסים מיישמים את האסטרטגיות שלמדו בשוק ההון ובמט"ח על מסחר בקריפטו. קורס שילמד אותך איך אפשר להרוויח בין 20%-100% תשואה בשבוע מהתחום הכי לוהט בהשקעות

מה תלמד?

מדוע החלטתי לעבור לקריפטו אחרי 8 שנים במסחר בפורקס!?

תשואה 2X זה לא רלוונטי: אלה המטבעות שרכשנו ועשינו עליהן תשואות אדירות של אלפי אחוזי תושאה

איך זה התחיל

קניית המטבע BNB בעלות $221.85

איפה יצאנו וכמה עשינו

רווח של 191% תוך חודשים

איך זה התחיל

קניית המטבע UNI בעלות $2.491

איפה יצאנו וכמה עשינו

רווח של 159.86% תוך 25 יום

איך זה התחיל

קניית המטבע AVA בעלות $18.210

איפה יצאנו וכמה עשינו

רווח של 145.79% תוך חודשיים וחצי

הנה בדיוק כל מה שאתה הולך לקבל בהכשרה שתשנה את חייך:

הצלחה היא לא מזל או עבודה קשה ... הצלחה היא תשתית

מדובר בהכשרה עשירה בערך ובתוכן

שמביאה לך את הכלים והאסטרטגיות הכי חשובות ומתקדמות למסחר - ברמה הכי גבוהה.

קורס אינטרנטי מקיף ושלם למסחר במטבעות וירטואליים

הכנו עבורך 12 מפגשים של הדרכה מדוייקת, בה תלמד מ-א' ועד ת' איך לעשות את הצעדים הראשונים שלך כסוחר קריפטו ואיך תהפוך לסוחר מקצוען עם פוטנציאל אמיתי ליצירת רווחים גדולים.

תלמד מה זה בכלל מטבעות וירטואלים, איך קונים ומוכרים אותם, איך מאחסנים אותם במקום בטוח ואת כל המידע שאתה צריך כדי לשלוט בעולם המטבעות הווירטואליים.

נלמד אותך על מטבעות וירטואליים אלטרנטיבים כמו איתריום, קרדנו ולייטקוין. תלמד איך לזהות לא רק את המטבעות החמים היום אלא גם את המטבעות החמים שיכולים לפרוץ בעתיד ובנוסף תלמד אסטרטגיית מסחר תוך יומי ואסטרטגיה להשקעות לטווח ארוך.

בנוסף לכל זה תלמד גם איך לפתוח תיק מסחר עם עמלות זולות שיאפשרו לך לגרוף יותר רווחים לכיס שלך.

הדרכה מיוחדת על מניות בסקטור הקריפטו​

המטבעות הווירטואליים משפיעים על ערכם של מניות מסוימות השייכות לחברות כאלו ואחרות המספקות פתרונות או שירותים הקשורים לקריפטו.

אנחנו נלמד אותך מי הן המניות ותעודות הסל המושפעות באופן ישיר ממחיר הביטקוין וכיצד תוכל לנצל את ההזדמנויות שקיימת במניות האלו כדי להרוויח גם מהמטבעות הווירטואליים וגם ממניות של אותן החברות.

המטרה שלנו היא לתת לך את האפשרות להרוויח מכמה מקורות הכנסה שונים.

אגב…גם אם אין לך ניסיון בכלל מסחר, תוכל לעשות את דריסת הרגל הראשונה שלך בקריפטו, ולאחר מכן להשתמש בידע שצברת וליישם אותו גם במניות!

הביטקוין, כמו שאר המטבעות הווירטואליים וערכם משפיעים בהכרח על ערכם של מניות מסוימות השייכות לחברות כאלו ואחרות המספקות פתרונות או שירותים הקשורים לקריפטו. אנחנו נלמד אותך מי הן המניות ותעודות הסל המושפעות באופן ישיר ממחירו של הביטקוין וכיצד תוכל לנצל את ההזדמנויות שקיימת במניות האלו כדי להרוויח גם מהמטבעות הווירטואליים וגם ממניות של אותן החברות.

הכלים שיעזרו לך להיות סוחר במטבעות

מפגשי מנטורינג והדרכה עם מרצי הקורס (אילן או פז)

מפגש אישי בארבע עיניים עם אילן או פז. במפגש הזה תוכל לשאול את השאלות שיעזרו לך להרוויח. החל משאלות טכניות כמו איך להשתמש בבינאנס או איך למשוך את הכסף לחשבון הבנק ועד שאלות מהותיות לגבי אפיקי השקעה חמים בתחום. 

זאת תהיה ההזדמנות שלך לחקור באופן פרטני שמתאים לכמות הכסף שאתה רוצה להשקיע, למידת הסיכון שאתה רוצה להיחשף אליה ולזמן שתרצה להשקיע במסחר בכל יום. 

גישה חופשית לשירות הדיסקורד שלנו!

הדיסקורד שלנו מחולק לתתי-נושאים כמו מסחר יומי/סווינג/קריפטו/חדשות. עד היום הוא היה סגור ללקוחות פרימיום, אחרי שיצר להם הזדמנויות אדירות מדי יום. ועכשיו גם לך תהיה אליו גישה!

לעמוד הדיסקורד שלנו יעלו תכנים רלוונטיים ועדכניים כמו מיילים עם מידע מהיועצים שלנו, עדכונים על עסקאות וקישורים לשיעורי העשרה! 

אם תרכוש את החבילה שלנו – תקבל אליו גישה בחינם למשך שנה.

שווי המנוי לערוץ הדיסקורד הוא 199 ש"ח לחודש. ובהצטרפותך היום תקבל גישה למשך שנה ללא עלות!

חמ"ל קריפטו בלייב

הדרך הכי טובה ללמוד היא באמצעות דוגמאות מאחרים, לכן אנחנו ניתן לכם גישה ישירה למקום שבוא הכל קורה. פעמיים בשבוע, תוכלו להחשף לעסקאות בשוק הקריפטו שלא נח אפילו לא לרגע. 

אם תמיד חלמת לראות איך אותו קמצוץ של סוחרים מצליחים מנהל את העסקאות שלו, ומה הם הסודות שלו – הנה ההזדמנות שלך. 

הנה חלק מהתחזיות האחרונות שלנו בערוץ הדיסקורד שלנו:

בתמונות תוכל לראות שחזינו בהצלחה את התנועות העתידיות במטבעות כמו ENJ ,TWT ,BNB ועוד שהניבו לנו ולמי שעוקב אחרינו רווח של עשרות אחוזים בחודש האחרון!

עד 80% הצלחה בתחזיות שלנו

( הצטרף היום ותוכל לקבל גישה לתחזיות הבאות שלנו כבר היום!) 

זו ההזדמנות שלך להצטרף ל"כסף החכם" האמיתי ולהרוויח בגדול לפני שהעדר קופץ גם על ההזדמנות.

במילים פשוטות:

כשמנסים להיות "גיבורים גדולים", כשסוחרים לבד, ללא ניסיון ללא תמיכה מקצועית וללא קהילה תומכת זה פשוט לא עובד! 

מצד שני, דמיין איך היית מצליח במסחר במטבעות וירטואליים אם היו מכשירים אותך מ-א' ועד ת', מלמדים אותך את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל לסחור במטבעות וירטואליים ואפילו להפוך למקצוען אמיתי…

דמיין אם סוחרים מצליחים היו אומרים לך בדיוק באילו מטבעות להתמקד, מה לקנות, מתי למכור ומלווים אותך יד ביד אל עבר ההצלחה שלך.

דמיין אם קהילה שלמה של סוחרים עם רצון להרוויח ממסחר בקריפטו בדיוק כמו שלך היו נמצאים איתך יום יום ועוזרים לך להרוויח?

ובכן, היום אתה כבר לא צריך לדמיין כי יש לנו הצעה מדהימה בשבילך!

הצעה שתעזור לך לנצל את המומנטום והפוטנציאל של עולם הקריפטו ותוכל לעזור לך לייצר רווחים גדולים עכשיו ובעתיד.

הצעה שפשוט תשאיר אותך תמיד בעניינים ושבזכותה אתה תדע לשים אצבע על המטבעות החמים היום, לדעת להסיק מסקנות ולהבין איזה מטבע כנראה יהיה המטבע החם הבא…

אז ככה, ההצעה הזו לא תתאים לך, רק אם אתה עונה על אחד מהקריטריונים הבאים:

ולמי זה כן מתאים?

מוכן להתחיל את ההכשרה ש-500 תלמידים כבר עברו​ וסוחרים היום בשוק המטבעות הוירטואלים​

מלא את הפרטים עכשיו כדי להבין איך לסחור במטבעות וירטואלים ותצטרף להצלחות של רבים שכבר סוחרים

בלי שטויות..ללא זמן מבוזבז ... ללמוד רק מה חשוב .... אין צורך בחוויית סחר קודמת!

אז תפרגן לעצמך כבר עכשיו והצטרף לתוכנית ההכשרה המקצועית ביותר בישראל למסחר בקריפטו שתיתן לך את כל הידע והכלים שאתה צריך כדי להתחיל להרוויח ממסחר במטבעות וירטואליים.

אל תאמין לנו עדיין, תקשיב קודם לסיפורי ההצלחה של התלמידים

אותם אנשים שקפצו כבר למים והצליחו לשנות את חייהם במסחר בשוק ההון בזכות ביג שוט.

מעיין דבורי

מאמנת התעמלות קרקע ובוגרת הקורס NoRisk
 

רון טל

נציג שירות לקוחות ותלמיד "ביג שוט"
 

יונתן ברסקי

איש סיסטם ותלמיד "ביג שוט"

שאלות ותשובות

לא. אף אחד לא יכול להבטיח שום דבר כשזה מגיע לשוק ההון. בנוסף, אנחנו לא יכולים להתחייב על זה כי אנחנו לא מכירים אותך. אם תרכוש את הקורס ולא תיכנס אליו פעם אחת – ברור שלא תדע איך לסחור בקריפטו.

במיוחד בקריפטו – חוסר ניסיון זה מעולה! זה אומר שאין לך אמונות מגבילות לגבי היכולות שלך ושאתה מגיע עם ראש פתוח ללמוד והכי חשוב להצליח! הקורס יתן לך את כל הידע וילמד אותך מ-א' ועד ת' את כל מה שאתה צריך לעשות כדי להפוך מסוחר קריפטו מתחיל לסוחר קריפטו מקצועי מהר מאוד. במילים קצרות, אם אין לך ניסיון זה בהחלט בשבילך!

קיבלתי למשך שנה גישה לדיסקורד ללא עלות.. מה קורה בחלוף 12 חודשים?
לאחר שנה תוכל לחדש את הגישה לערוץ הדיסקורד ע"י הרשמה ל+BigShot. בשירות תקבל בנוסף לדיסקורד תכנים נוספים בעלי ערך גבוה! ביניהם: כתבות פרימיום באתר החדשות שלנו, עסקאות סווינג בזמן אמת, מיילים מיועצים באופן שוטף, רשימה של 10 המניות החמות ביותר שאתה חייב להשקיע בהם ושיעורים ב-LIVE עם סוחרי העילית שלנו.

דבר ראשון, כנראה שזה לא באמת שלא אהבת את הקורס, אלא יותר מדגדג לך העובדה ששילמת עליו מחיר זעום ואתה בלחץ בגלל זה. אנחנו אישית לא מצליחים להבין איך רכישת הקורס יכולה להיות הגורם שימנע ממך לרכוש ידע וכלים שיכולים להוציא אותך לחופש כלכלי… אבל בכל מקרה, אם רכשת את הקורס ומסיבה כלשהי אתה לא נהנה ממנו יש לך 24 שעות לשלוח לנו מייל לכאן: [email protected] ואנחנו נחזיר לך את כל הכסף שלך מבלי לשאול שאלות.

ואם ניסיתי תוכניות אחרות למסחר קריפטו בעבר ונכשלתי, האם ההכשרה שלכם תהיה שונה?
זה לא משנה בן כמה אתה וזה לא משנה אם נכשלת בעבר. אנחנו כאן כדי לעזור לך להגיע ליעדים שלך מבחינת רווחים במסחר קריפטו. אלו שאומרים שהם נכשלו בעבר בדרך כלל לא קיבלו את מה שאנחנו מציעים: לא היה להם גישה להכשרה מקצועית באמת מאנשים שכבר מרוויחים בענק ממסחר בקריפטו, לא היה להם גישה לטכנולוגיה והכלים שיביאו אותם להצלחה, לא היה היה להם קהילה תומכת וליווי צמוד להצלחה.

– איך מקבלים את הקורס?
מיד לאחר הרכישה שלך ישלח אליך מייל עם פרטי גישה להכשרת הקריפטו שרכשת.

קודם כל אתה יכול להיות רגוע.. אם לא נפתחה לך גישה מיידית ייתכן וכרטיס האשראי שלך לא הוזן טוב או שזה פשוט מתעכב בכמה דקות. תיגש אל תיבת הדואר האלקטרוני שלך ותחפש שם מייל מביג שוט. מקסימום, תרגיש בנוח לפנות לצוות התמיכה הטכנית שלנו במייל: [email protected] ואנחנו ניתן לך גישה מיידית לקורס.

לשלם באשראי דרך האינטרנט…הממ.. זה בטוח?
ברור, אין יותר בטוח מזה. לא רק שאתה מקבל הגנה מאיתנו של 100% אלא גם שהתשלום מעובד על ידי ICREDIT שפיתחו מערכת אבטחה שהרבה יותר מאובטחת ובטוחה מכל מערכת סליקת אשראי שתמצא בחנות או בית עסק.

All Rights Reserved 2020 – Privacy Policy
מסחר במכשירים פיננסיים ו/או במטבעות קריפטוגרפיים כרוך בסיכון גבוה להפסד סכום ההשקעה בחלקו או במלואו, ואינו מתאים לכל משקיע. מחירי מטבעות קריפטוגרפיים מתאפיינים בתנודתיות גבוהה במיוחד וחשופים להשפעה חיצונית כגון אירועים פוליטיים, רגולטוריים או פיננסיים. מסחר על בסיס בטחונות תורם להגדלת הסיכון הפיננסי. לפני קבלת החלטה לסחור במכשיר פיננסי או במטבע קריפטוגרפי, עליך להכיר במלואם את הסיכונים ואת העלויות, הנלווים למסחר בשווקים הפיננסיים, לשקול בזהירות את יעדי ההשקעה, את דרגת הניסיון ואת הנכונות לשאת בסיכונים, ולפנות לייעוץ מקצועי בעת הצורך. פיוז‘ן מדיה (Fusion Media) מדגישה, שהמידע המוצג באתר אינו בהכרח מדויק או ניתן בזמן אמת. המחירים והנתונים באתר אינם בהכרח מסופקים ע"י בורסות או שווקים, ועשויים להיות מסופקים על-ידי עושי שוק, ולפיכך עשויים להיות בלתי מדויקים ושונים ממחיר השוק בפועל עבור שוק נתון. המשמעות היא, שהמחירים משמשים לאינדיקציה אך אינם מתאימים למטרות מסחר. פיוז‘ן מדיה וכל ספק אחר של נתונים שמוצגים באתר, אינם נושאים כל אחריות בגין נזקים או הפסדים שספגת במסחר או בשל הסתמכותך על המידע באתר. חל איסור על הפצה, שידור, שינוי, הצגה, רפרודוקציה או אחסון של הנתונים באתר זה או שימוש בהם ללא אישור מפורש בכתב מאת פיוז‘ן מדיה ו/או ספק הנתונים. כל זכויות הקניין הרוחני שמורות לבורסה ו/או לספקים המספקים את הנתונים שבאתר. פיוז‘ן מדיה עשויה לקבל תגמול ממפרסמים המופיעים באתר, בהתאם לאינטראקציה שלך עם הפרסומות והמפרסמים..
מדיניות פרטיות | צור קשר

הצטרף עכשיו למסלול הליווי האולטימטיבי של ביג שוט למסחר בקריפטו וקבל גישה לתיק המסחר של סוחרי העילית שלנו אילן וצחי בו תוכל לעקוב ישירות אחרי המהלכים שלהם ולסחור ביחד איתם.

הירשם עכשיו במחיר מבצע של- 239x12 ש"ח
וקבל שיעור פרטי עם אילן!

מלא פרטים בטופס ועבור לדף תשלום מאובטח 🔒 ​