יש דברים שחייבים לדעת לפני שרוכשים מטבעות וירטואלים

להורדה בחינם ולזמן מוגבל

המדריך המלא למשקיעי קריפטו בתחילת דרכם

רוצה להיכנס לתחום הקריפטו?

המדריך האינטרנטי הזה הוא בדיוק בשבילך.
ממלאים פרטים בטופס ומקבלים אותו ישירות למייל

הורד עכשיו בחינם לפני שהמחיר יחזור ל-89 ש"ח​

שעות
דקות
שניות

לפני שמחירי המטבעות עולים שוב. לפני שכולם ירוויחו לפניך

אנחנו מזמינים אותך להבין איך להרוויח מקריפטו במינימום סיכונים

למי הספר מתאים ולמה אנחנו מחלקים אותו בחינם?

הספר נכתב עבור כל מי שרוצה להשקיע או לעסוק בקריפטו, גם למתחילים וגם למתקדמים. המטרה שלנו היא ליצור מצב שבו התוכן והידע שאנחנו מעבירים הלאה באמת עוזר לאנשים להרוויח יותר כסף בכל חודש. זו הסיבה שאנחנו מחלקים את כל המידע שלקח לנו שנים להבין בחינם! ברגע שאנשים ירוויחו בזכותנו, המוניטין שלנו יפרח וכך גם העסק שלנו.

אילו כלים הספר יקנה לך בפועל?

החלקים הראשונים ייפרשו בפניך את מה שחשוב לדעת על התחום.
נדבר על 4 הזרזים שעזרו לקריפטו להתפוצץ בשנה האחרונה. נספר לך על 5 מטבעות קריפטו המבטיחים של 2021. נדבר ונסביר מה בלוקצ'יין ועוד.

משהו לא ברור? רוצה ייעוץ והרחבה נוספים?

הצוות שלנו ישמח לעזור לך בתחילת הדרך שלך בתחום ההשקעות בקריפטו. אם בא לך לבדוק יותר לעומק את התחום הכי לוהט כרגע בהשקעות אנחנו מזמינים אותך להשאיר פרטים עכשיו בחלק למטה.

הורד עכשיו בחינם לפני שהמחיר יחזור ל-89 ש"ח​

שעות
דקות
שניות

לפני שנצלול למים העמוקים, אנחנו חושבים שזה רק הוגן שנספר לך מי אנחנו בכלל, ולמה כדאי לך להקשיב למה שיש לנו ללמד אותך על מטבעות דיגיטליים. אחרת איזו סיבה יש לך להאמין לנו?​

מי אנחנו למה כדאי לך להקשיב לנו בכלל?

ביג שוט הוקמה עם חזון ברור: לאפשר לכל אדם ליהנות מרווחים באמצעות השקעות.

בשנתיים האחרונות, התחלנו לפעול בשוק מתעורר חדש וייחודי. מתחילת הדרך ראינו איזה תפקיד ישחקו המטבעות הווירטואלים עבור האנושות כולה. כעת אנחנו רוצים להעביר את הידע הלאה.

את ההדרכה שאתה מיד הולך לראות כתבו פז טוכמן (26) ואילן טננבאום (35), סוחרי מניות ומט"ח ותיקים. 

אחרי כמה סיבובים מוצלחים בשוק ההון, בשנים האחרונות הם התחילו לפעול בשוק הקריפטו. עם פורטפוליו השקעות מנצח, תשואות של אלפי אחוזים ואפילו תוכנית אינטרנטית שבועית, הסיפור שלהם הדהד לכל קהילת הקריפטו ומחוצה לה. היום פז ואילן נחשבים לדמויות מפתח בקהילת הקריפטו המקומית.

אנחנו מדגישים שלא! לא פיצחנו את השיטה ואנחנו לא מנסים למכור לכם חלומות! 
הספר יתן לכם את הכלים החשובים והנכונים להצליח בתחום המטבעות הוירטואלים.

הורד עכשיו בחינם לפני שהמחיר יחזור ל-89 ש"ח​

שעות
דקות
שניות

עם קבלות ביד: אלה המטבעות שעשינו עליהן רווח

הורד עכשיו בחינם לפני שהמחיר יחזור ל-89 ש"ח​

שעות
דקות
שניות

All Rights Reserved 2020 – Privacy Policy

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

מדיניות פרטיות | צור קשר