הדרכה חדשה וחד פעמית עם אילן טננבאום ופז טוכמן

איך עשינו 4,316% רווח על מטבעות וירטואלים בשנה האחרונה, ומהי השיטה שכל אחד יכול להשתמש בה כדי לייצר תשואות גבוהות על הקריפטו

שוק המטבעות הווירטואלים הוא הדבר החם בשוק ההון. סוחרים מתחילים וותיקים נוהרים להרוויח יותר ובזמן קצר. מהם המטבעות החמים? איך סוחרים עליהם ואיך הופכים לסוחר קריפטו רווחי?

ממלאים פרטים כדי לעבור להדרכה המקצועית

אז כן. משהו גדול קורה בעולם המטבעות הדיגיטליים. משהו שלא ראינו אף פעם

ביטקוין, המטבע הדיגיטלי הראשון שאי פעם נוצר כבר שווה יותר מ-174,000 שקל.
ועל פי אנליסטים מומחים בתחום הוא צפוי גם לעבור את השווי הפשוט לא נתפס של 1,000,000 שקל בשנים הקרובות.

המטבע התפוצץ ב-900% בשלוש שנים בלבד

המטבע שווה כבר יותר מ 50,000$ ורשם זינוק מטאורי של יותר מ-22,000% מאז שיצא אל אוויר העולם

המטבע שהחל כבדיחה ב-2013, הוא גם המטבע האהוב על אילון מאסק - לא עוצר, ומזנק במאות אחוזים מתחילת השנה

וזה לא קורה סתם. המטבעות הדיגיטליים רואים עלייה כל כך מסיבית בגלל 4 סיבות עיקריות (הסיבה הרביעית תשגע אותך לגמרי), שדוחפות בתקופה האחרונה את מחירי המטבעות לגבהים חדשים שיכולים להגיע לעליות של עוד אלפי אחוזים

בהדרכה אנחנו מפרטים את הסיבות לעלייה המטורפת וגם…

איך לנצל את המצב כדי להרוויח בענק מהמטבעות החמים שיוכלו בקרוב להיות שווים הרבה יותר מהביטקוין

על מה ההדרכה

מה?

מה זה בכלל מטבעות דיגיטליים? מה החשיבות והערך של המטבעות הדיגיטליים בעולם החדש?
מה גורם לחברות ענק כמו פייסבוק, אמאזון ואפילו בורגר קינג להשיק מטבע דיגיטלי משל עצמן. והכי חשוב: מהן 4 הסיבות (זרזים) שבגללן שווי המטבעות הדיגיטליים לא מפסיק לעלות.

איך?

איך לעשות את הצעד הראשון שלך כסוחר קריפטו רווחי ומצליח עם פוטנציאל לייצר רווחים עצומים? איך להרוויח בענק מהמטבעות הדיגיטליים החזקים היום? איך למצוא את המטבע הרותח הבא שהולך להתפוצץ אפילו מעל הביטקוין? איך לפתוח חשבון מסחר במטבעות דיגיטליים ולבצע עסקאות עם העמלות הנמוכות ביותר (ולגרוף יותר)

למה?

למה לדעתנו 12 החודשים הקרובים הם הזמן הטוב ביותר להתחיל לסחור במטבעות דיגיטליים? למה מסחר במטבעות דיגיטליים יכול להיות כל כך רווחי בתקופה הקרובה?

מי הם המנחים שלך בהדרכה

אילן טננבאום

התחיל בתור מתופף בלהקה מקצועית, והבין שהוא חייב ללמוד איך לייצר מקור הכנסה נוסף משוק ההון. אחרי 7 שנים של מסחר במט"ח גילה את עולם הקריפטו וב-3 שנים האחרונות מתמחה במטבעות וירטואלים יחד עם מסחר במניות וניהול תיקי השקעות.

פז טוכמן

לאחר שירות ביחידה צבאית מובחרת ובמשרד הביטחון החליט ללמוד את שוק המניות. אחרי לימוד מקצועי והתעמקות בסוגי מסחר שונים, החל לסחור במניות לטווח ארוך עם התמחות במסחר במטבעות וירטואלים. כיום פז סוחר ומרצה בתחום הקריפטו.

זה הזמן שלך להפוך לסוחר קריפטו מצליח ולנצל את ההזדמנויות הנדירות שלא נראו כמותן אף פעם בתחום המטבעות הדיגיטליים

All Rights Reserved 2020 – Privacy Policy

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.