מה הדרך הנכונה והחכמה ביותר לסחור במטבעות וירטואלים?

בהדרכה אנחנו מראים איך עשינו 4,316% רווח בשנה האחרונה, ומהי השיטה שכל מתחיל יכול להשתמש בה כדי לייצר תשואות גבוהות על הקריפטו

איך יודעים לנצל את הירידות האחרונות בשוק המטבעות? באילו מטבעות להשקיע? איך משקיעים בחוכמה? ממה נזהרים? ומהן אסטרטגיות ההשקעה שחייבים לדעת?
שוק המטבעות הווירטואלים טס בשנה האחרונה במאות ואלפי אחוזים. סוחרים רבים בכל העולם הבינו את הפוטנציאל העצום והחלו להשקיע במטבעות השונים, חלקם מוכרים פחות וחלקם יותר.

"תפחד כאשר כולם חמדנים, ותיהיה חמדן כאשר כולם מפחדים"

וורן באפט

בהדרכה אתה הולך ללמוד:

חינם לזמן מוגבל

מלא פרטים וצפה בהדרכה שתעזור לך להרוויח ממניות שקשורות לקריפטו

All Rights Reserved 2020 – Privacy Policy

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.