תכנית הליווי המלאה למסחר בקריפטו במחיר מיוחד!

398x12 ש"ח או 4,776 ש"ח בתשלום אחד.

מיד לאחר שהתשלום יעבור בהצלחה ישלח אליך מייל עם חשבונית ותועבר לדף אישור הרשמה עם הסבר מפורט להתחברות לאתר הלימודים שלנו שבו נמצא כל התוכן והבונוסים שיש בחבילה.
 

תכנית הליווי המלאה למסחר בקריפטו במחיר מיוחד!

398x12 ש"ח או 4,776 ש"ח בתשלום אחד.

מיד לאחר שהתשלום יעבור בהצלחה ישלח אליך מייל עם חשבונית ותועבר לדף אישור הרשמה עם הסבר מפורט להתחברות לאתר הלימודים שלנו שבו נמצא כל התוכן והבונוסים שיש בחבילה. 

עסקה בטוחה

כל המידע האישי שאתה מגיש מוצפן ומאובטח באמצעות הצפנה של 256 סיביות. אתה יכול לבצע קופה בביטחון.

החזר כספי תוך 14 ימי עסקים

חבילת התוכן "קריפטו מאניה", עומדת תחת ההנחיות והחוקים של הרשות להגנת הצרכן. לכן מרגע הרכישה ניתן לבטל עד 14 יום את ההכשרה ולקבל החזר מלא.

תופס ביטחון בעזרת האיתותים שלכם

"אני מעוניין לפרגן שהיו עסקאות שעבדו יפה, אני בהתחלה שלי, ובודק בדמו, עכשיו מתחיל לתפוס ביטחון בהעזרת האיתותים שלכם, ניכנס בכסף אמיתי, תודה לכם, בדיוק מה שחיפשתי, כל הכבוד למנכ"ל ביג שוט ולכל הצוות המדהים שלו"

אופיר. ג

כבר יום שלישי ברציפות שובר רווחים

"כבר יום שלישי ברציפות שובר רווחים בזכותכם בשורטים כל שבוע

מרגיש שנפלתי למקום טוב ממליץ לכולם גם ששוק עובד ככה השורטים וכתבות שמוציאים עובדים"

דן. ק

שאלות ותשובות

ברור, אין יותר בטוח מזה. לא רק שאתה מקבל הגנה ממני של 100% אלא גם שהתשלום מעובד על ידי ICOUNT שפיתחו מערכת אבטחה שהרבה יותר מאובטחת ובטוחה מכל מערכת סליקת אשראי שתמצא בחנות או בית עסק אנחנו עובדים עם חברת האשראי לאומי קארד ככה שזה מאובטח ברמה הגבוהה ביותר.

קודם כל אתה יכול להיות רגוע.. אם לא נפתחה לך גישה מיידית ייתכן וכרטיס האשראי שלך לא הוזן טוב או שזה פשוט מתעכב בכמה דקות. תיגש אל תיבת הדואר האלקטרוני שלך ותחפש שם מייל מביג שוט. מקסימום, תרגיש בנוח לפנות לצוות התמיכה הטכנית שלנו במייל: [email protected] ואנחנו ניתן לך גישה מיידית לקורס.

לשלם באשראי דרך האינטרנט…הממ.. זה בטוח?
ברור, אין יותר בטוח מזה. לא רק שאתה מקבל הגנה מאיתנו של 100% אלא גם שהתשלום מעובד על ידי ICREDIT שפיתחו מערכת אבטחה שהרבה יותר מאובטחת ובטוחה מכל מערכת סליקת אשראי שתמצא בחנות או בית עסק.

אין מה להילחץ, אני מזכיר שיש לך אחריות של 14 יום. אז אם חלילה קרה משהו אתה מוגן מכל הכיוונים. בכל מקרה לעיתים רחוקות מאוד מאוד (1 ל1000 מקרים) יכול להיות מצב כזה שמערכת הקורס שלנו לא זיהתה באופן אוטומטי את התשלום שלך, קודם כל הירגע כי אתה בידיים טובות ולא ניתן לאף אחד לפגוע בך, דבר שני מה שעליך לעשות כדי לקבל את הגישה זה פשוט לשלוח לנו מייל למערכת התמיכה, [email protected] ולאחר שנציגינו יוודאו שהתשלום אכן הועבר בהצלחה תקבל תוך פחות משעה מייל בחזרה עם פרטי ההתחברות שלך לקורס. 

תוכל לשלם גם בהעברה בנקאית. גם יצא לך מחיר מוזל יותר מאותם אלה שפורסים לתשלומים.

לתשלום בהעברה בנקאית לחץ כאן למעבר לנציג.

אין בעיה בכלל. יש לנו נציגים שזמינים לעזרה טכנית ומענה לכל שאלה בשעות 11:00-20:00 מראשון עד חמישי. למעבר לשיחה עם נציג לחץ כאן