המדריך יגיע אל תיבת המייל שלך בעוד:

שעות
דקות
שניות

אל תסגור את הדף עדיין. הכנו לך הדרכה מיוחדת על מסחר בקריפטו בה אנחנו מסבירים איך עשינו 4136% רווח בשנה

המטבעות האלה יכולים לסדר לך את העתיד

כך תהפוך למומחה קריפטו, ותצטרף לישראלים הבודדים שמנצלים את העלייה המטורפת בשווי המטבעות הוירטואלים ומרווחים אלפי אחוזים בשנה מתחום שגדל כל יום 

לפני שכל העולם נכנס לתחום, גם אם אין לך ניסיון קודם, מבלי להיות "גאון", מבלי להשקיע עשרות אלפי שקלים ותוך שעות ספורות בלבד

*** סרטון מכירה רק עם אילן ***

קורא יקר, משהו גדול קורה כרגע בעולם המטבעות הדיגיטליים, כזה שאף פעם לא קרה.​

אתה קורא נכון, ביטקוין אחד שווה יותר מ-200 אלף ש"ח. שים לב לגרף הבא שממחיש את הזינוק המשוגע שעשה הביטקוין מאז שיצא לאוויר העולם.

זינוק עוצר נשימה של למעלה ממיליון אחוזים.

ואם המספרים האלו גורמים לך להתרגש, אז אנחנו באמת חושבים שכדאי לך לשבת, כי מה שאנחנו הולכים לומר לך יכול להפיל אותך מהרגליים…

אנליסטים ומומחים מהענף חוזים כי ערך הביטקוין יעלה בעשור הקרוב למחיר של $100,000 למטבע ביטקוין אחד. מייסד שירות ההצפנה BlockFyre, הכריז כי הביטקוין עשוי להגיע ל-$150,000, ואנליסט מטבעות וירטואלים אחד טוען בתוקף כי:

הביטקוין יעלה למחיר אסטרונומי של $400,000 בפחות מ - 5 שנים

אבל ביטקוין הוא רק מטבע וירטואלי אחד בתוך ים סוער של מטבעות שגם הם נהנים מעלייה לא רגילה בערך שלהן. מטבעות שיכולים להעניק לך רווחים גדולים פי 5… 10 ואפילו פי 40 מהביטקוין.

שים לב לזינוק האדיר שעשו המטבעות הוירטואליים שעליהם אנחנו אוהבים לשים עין ב – 5 החודשים האחרונים בלבד:

הסוחרים החכמים כבר מתחילים לזהות את המטבעות האלו ומפזרים את ההשקעה שלהם על גבי 5, 10 ואפילו 20 מטבעות שונים.

עולם המטבעות הוירטואליים כבר הציב בפנינו הזדמנויות גדולות להרוויח סכומים גבוהים בעבר, אבל היום, במה שאנחנו אוהבים לכנות "הגל הבא של המטבעות הוירטואלים", פוטנציאל הרווח הוא פשוט בלתי נתפס.

אנחנו נמצאים בתחום כבר שנים ומעולם לא ראינו משהו כזה.

תרשימי מטבעות קריפטוגרפיים גלובליים 2013-2021

כניסת הכסף לשוק הקריפטו: מ-500 מיליארד בשנת 2017 ל-2 טריליון דולר היום כמות הכסף המושקעת בשוק הקריפטו גדלה פי 4 בכמה שנים בלבד!

היום אתה הולך ללמוד מהן הסיבות שבגללן מחיר המטבעות הוירטואליים עולה בצורה כל כך אגרסיבית דווקא עכשיו ובזמן שמטבעות כמו הדולר קורסים…

ויותר חשוב מזה, אם תקרא את כל מה שאנחנו כותבים לך היום מההתחלה ועד הסוף אתה תבין…

איך לזהות את המטבעות הוירטואלים הבאים שיכולים לנסוק מעל הביטקוין. מטבעות עם פוטנציאל להפוך משקיעים חכמים

(אתה תהיה אחד מהם?)

כן כן, עשירים. ממש כמו התאומים ווינקלווס שהשקיעו מוקדם בביטקוין, עוד בימים שבהם מחיר המטבע עמד על פחות מדולר. היום הם מיליארדרים.

תראה, אנחנו לא יכולים להבטיח לך שום רמה של הכנסה…

אבל אנחנו שמחים לבשר לך שממש עוד רגע תלמד את 4 הסיבות (בשפה המקצועית אנחנו אוהבים לקרוא להם זרזים), שגורמות למטבעות הוירטואליים להתפוצץ כרגע. יש לנו הרגשה שסיבה מספר 4 תגרום לך להתרגשות שיא…

האחים ווינקלבוס, מחלוצי הביטקוין, קיבלו אישור למטבע קריפטו הצמוד לדולר 

הידע הזה יעזור לך לנצל לא רק את ההזדמנויות במטבעות ווירטואליים שנהנים כבר עכשיו מעליות רציניות במחיר שלהן כמו לדוגמה:

יש כרגע בשוק 1000 מטבעות אלט שרק מתחילים לזוז עכשיו.

** לוגיים של מלא מטבעות חדשים**

אלא גם יעזור לך לזהות את המטבעות הבאים שיפרצו לשוק, ויאפשר לך להשקיע בהם מוקדם לפני ש"העדר" שומע עליהם. שוב, זה בדיוק מה שהתאומים ווינקלווס עשו עם ביטקוין עוד כשהוא עמד על פחות מ-$1.

ושוב, היום הם מיליארדרים…

ובדיוק כמו שעשו מאות אלפי אנשים בתחילת 2020 והרוויחו מאות ואלפי אחוזים על מטבעות כמו אווה, בייננס, ריפל, דודג׳, טאטה ועוד…

אתה תבין למה אנחנו מאמינים שעכשיו זה הזמן הכי טוב להיכנס לעולם המטבעות ויראליים ולמה תקופת ההזדמנויות הנוכחית תהיה ארוכה יותר מתקופות אחרות שבהן היה "חלון קטן" של הזדמנויות.

אבל לפני שנצלול למים העמוקים, אנחנו חושבים שזה רק הוגן שנספר לך מי אנחנו בכלל, ולמה כדאי לך להקשיב למה שיש לנו ללמד אותך על מטבעות דיגיטליים. אחרת איזו סיבה יש לך להאמין לנו?​

היום אתה הולך ללמוד מ-2 מומחי הקריפטו החזקים בארץ מצוות הסוחרים של חברת "ביג שוט" – חברת הנוסטרו הגדולה בישראל לסוחרים פרטיים.

אילן טננבאוםמומחה למטבעות קריפטוגרפים

התחלתי את דרכי בתור מתופף, ואחרי שהבנתי שהחיים כמתופף לא בשבילי, נדלקה אצלי נורה אדומה בראש והבנתי שאני חייב להשיג יכולות שיעזרו לי לצאת לחופש כלכלי ויגרמו לכסף שלי לייצר עוד כסף.

מאז שעשיתי את ה-Switch הזה בראש, הפכתי לסוחר מט"ח ואני נמצא בתחום כבר 10 שנים. ב-3 שנים האחרונות התחלתי לסחור במטבעות וירטואליים.

ברגע שהבנתי שאני יכול ליישם את הידע שצברתי במסחר במטבעות "רגילים" גם במטבעות קריפטו, התאהבתי בתחום וזיהיתי את פוטנציאל הרווח העצום שטמון שם.

אילן טננבאוםמומחה למטבעות קריפטוגרפים

התחלתי את דרכי בתור מתופף, ואחרי שהבנתי שהחיים כמתופף לא בשבילי, נדלקה אצלי נורה אדומה בראש והבנתי שאני חייב להשיג יכולות שיעזרו לי לצאת לחופש כלכלי ויגרמו לכסף שלי לייצר עוד כסף.

מאז שעשיתי את ה-Switch הזה בראש, הפכתי לסוחר מט"ח ואני נמצא בתחום כבר 10 שנים. ב-3 שנים האחרונות התחלתי לסחור במטבעות וירטואליים.

ברגע שהבנתי שאני יכול ליישם את הידע שצברתי במסחר במטבעות "רגילים" גם במטבעות קריפטו, התאהבתי בתחום וזיהיתי את פוטנציאל הרווח העצום שטמון שם.

ועכשיו, כשאנחנו מכירים טוב יותר, הגיע הזמן להגיע לעניין.

אז תן לנו להסביר לך מהם 4 הזרזים שדוחפים את מחיר מטבעות הווירטואליים 

אבל קודם, תן לנו להסביר לך למה

עכשיו זה הזמן הכי טוב בהיסטוריה להיכנס לתחום ההשקעות במטבעות דיגיטליים

בשביל שתוכל להבין את זה, אנחנו צריכים קודם להסביר לך למה זה קורה? איך מטבע ווירטואלי שרק לפני שלוש שנים התרסק לרמה של 3,000 דולר, התחיל לנסוק לרמות חסרות תקדים? מה הפך בחודשים האחרונים אלפים סוחרים למיליונרים?
 
כשמדברים על התחום הזה אני מדבר על 4 זרזים שהביאו לנסיקה של כל תחום הקריפטו: הנסיגה של הדולר, שיפור באמצעים הטכנולוגיים, ההשקעה של חברות המגזר הפרטי ו-"Blockchain "

זרז מספר 1

מטבעות מיושנים כמו הדולר מאבדים מהעוצמה שהייתה להם ולא עומדים בקצב.

איך התהליך המטורף הזה קשור גם למה שעוברים המטבעות החזקים בעולם, כולל הדולר?

אז מסתבר שמה שהיה המטבע החזק בעולם, עד לא מזמן, עובר תהפוכות משמעותיות: 

1. הדולר נחלש בין היתר בשל הדפסת והזרמת טריליוני דולרים על ידי הפדרל ריזרב (הבנק המרכזי האמריקאי) בתגובה למשבר הקורונה. הזרמה שהובילה לאי אמון בדולר.

2. הדולר שעד לאחרונה היה המטבע החזק והאמין בעולם, פינה את מקומו לביטקוין ולמטבעות וירטואלים אחרים, נחשוב על זה רגע – אם היו לנו 2 סוגי מטבעות: דולר וביטקוין. את הראשון היו מדפיסים ללא הרף והכמות של השני נשארת אותה כמות. את מי היית מעדיף? את ה"יהלום" הנדיר או את האבנים החלקות שעל שפת הים?

זרז מספר 2

שיפור באמצעים טכנולוגיים והנגשת התחום לכלל הציבור

חלק משמעותי בצמיחה של המטבעות הוירטואליים קשור לאמצעים טכנולוגיים שנעשו בשנים האחרונות זמינים יותר למשקיעים ולציבור הרחב.

עם השיפור של הסמארטפונים והמחשבים – קל יותר לקנות מטבעות קריפטו.


יחד עם כניסה של עוד ועוד מוחות מדהימים לתחום, היום ניתן לרכוש ולמכור יצירות אמנות (NFT) לאחסן ולהעביר כסף, לבנות עמודי אינטרנט, לחלוק חוויות של משחקים וסרטונים און ליין – וכל זה על רשת הבלוקציין

– ועם השיפור של טכנולוגיית 5G קל יהיה לחברות שמתעסקות בקריפטו לייצר תחלופה של מטבעות בין משתמשים ואפילו לכורים יהיה קל יותר בכריית מטבעות.

– משתמשים בפייפאל ובאפליקציית Square Cash יכולים כעת לרכוש ולמכור מטבעות קריפטו ישירות באפליקציות, וכך שהמסחר הפך להיות קל מאוד.

– כאמור, פייפאל שהוסיפה אפשרות לסחור בביטקוין, באיטריום ובלייטקוין רק הרוויחה מהמהלך ומאז שהושק השירות מניית פייפאל רק נוסקת.

מניית פייפאל כבר הכפילה את שוויה בוול סטריט בגלל הביטקויין.

וחברת כריית הביטקוין RIOT משלימה זינוק של 386% מתחילת 2021! (שזה כמעט פי 4 בכמה חודשים!)

זרז מספר 3

חברות ענק ואפילו מדינות מתחילות להבין שתחום המטבעות ווירטואליים לא הולך לשום מקום​.

גם הבנקים הגדולים בעולם כמו גולדמן סאקס (שווי שוק: 86 מיליארד דולר) ו- JPMorgan (שווי שוק: 380 מילארד דולר) השיקו שירותים פיננסיים שקשורים לקריפטו.

ישנן אלפי חברות, קטנות וענקיות כאחד שנכנסו לתחום הבלוקצ'יין.

וולמארט הגישה פטנט על הקריפטו שלה לאחרונה. פייסבוק הודיעה כי תשיק את פרויקט הקריפטו שלה "ליברה" בתחילת 2021. גוגל מחפשת להיכנס לחלל הקריפטו, ואפילו בורגר קינג השיקה מטבעה משלה – WhopperCoin.

אנחנו בביג שוט חוזים שייתכן מאוד והכיוון הזה רק יתגבר כמו כדור שלג. ומכאן זה רק עניין של זמן עד שעוד ועוד בנקים מרכזיים בעולם ישיקו מטבעות משלהם. עוד שוק באסיה, ואחר כך אירופה. ובסוף, למרות ההתנגדות – גם הכלכלה הגדולה בעולם – ארצות הברית.

ועכשיו הגיע הזמן לדבר על הזרז הרביעי. הסיבה המרכזית שבגללה מחירי המטבעות הוירטואליים טסים לשמים ושבגללה אנחנו מאמינים שהקריפטו יהפוך לאמצעי תשלום "מיינסטרים" בעתיד הקרוב מאוד…

זרז מספר 4

BlockChain + - שיפור המהירות, העלות והאפקטיביות

דמיין את זה ככה, אתה משלם על משהו בחנות, אתה מחליק את כרטיס האשראי שלך, או מקיש על הטלפון שלך והתשלום שלך מאושר באופן מיידי וסיימת. אתה יכול לחזור הביתה עם המוצר החדש שלך תוך שניות מהרגע שהגעת לדלפק.

חברות כמו ויזה ומאסטרקארד מוודאות שגם אם אלף אנשים אחרים משלמים באותה דרך (כרטיס אשראי או טלפון), בדיוק באותו זמן – המכירה עדיין עוברת תוך שניות ספורות.

נסה לשלם עבור אותו פריט באמצעות הביטקוין, ואתה יכול לעמוד בסביבות 10 עד 20 דקות ומחכה לביצוע העסקה שלך.

דמיין את עצמך בחנות כמו ZARA, תוקע את התור 20 דקות רק בגלל שאתה מעדיף לשלם ב-Bitcoin. זה בלתי אפשרי.

זו הסיבה העיקרית שבמונעת מהביטקוין להפוך לדרך תשלום מקובלת בכל העולם.

BlockChain+

יסיר את המחסום הזה וישנה את יקום הקריפטו לנצח - מכיוון שהוא יפתור את זמן העסקה האיטי

אתה בטח שואל את עצמך: כמה מהר זה יהיה, לעומת מה שיש עכשיו?
והתשובה היא: זה יהיה רחוק שנות אור מהמקום שאנחנו נמצאים עכשיו.

תבין, ויזה ומסטרקארד יכולות לבצע 5,000 עסקאות בשנייה.
מערכות ה-Blockchain+ החדשות יהיו מהירות פי 10 … יוכלו לעבד 50,000 עסקאות בשנייה…

Crypto-funnel-19 (1)
בלוקצ'יין כיום הוא כמו כביש אפר עם 2 נתיבים בהודו … בלוקצ'יין+ יהיה כמו האוטובאן בגרמניה – כביש מהיר בן 100 מסלולים בגרמניה ללא הגבלת מהירות. כאשר הזרז הרביעי Blockchain+ ייצא לאוויר העולם, הוא יעודד שימוש אוניברסלי במטבעות ווירטואליים כאמצעי תשלום סטנדרטי.

אתה מבין לאן אנחנו הולכים?

זו נקודת האל-חזור של מטבעות קריפטוגרפיים. עסקים קטנים ובינוניים גם ככה כבר מפסיקים להשתמש במזומן, שזו דרך תשלום שפשוט כל יום נעלמת יותר ויותר מהעולם שלנו… וברגע ש-Blockchain+ יושק – לא תהיה דרך חזרה.

אנחנו באמת מאמינים שכרגע זה באמת הזמן הכי טוב בהיסטוריה להיכנס לשוק המטבעות הוירטואליים…

במילים פשוטות:

כשמנסים להיות "גיבורים גדולים", כשסוחרים לבד, ללא ניסיון ללא תמיכה מקצועית וללא קהילה תומכת זה פשוט לא עובד! 

מצד שני, דמיין איך היית מצליח במסחר במטבעות ווירטואליים אם היו מכשירים אותך מ-א' ועד ת', מלמדים אותך את כל מה שאתה צריך לדעת כדי להתחיל לסחור במטבעות ווירטואליים ואפילו להפוך למקצוען אמיתי…

דמיין אם סוחרים מצליחים היו אומרים לך בדיוק באילו מטבעות להתמקד, מה לקנות, מתי למכור ומלווים אותך יד ביד אל עבר ההצלחה שלך.

דמיין אם קהילה שלמה של סוחרים עם רצון להרוויח ממסחר בקריפטו בדיוק כמו שלך היו נמצאים איתך יום יום ועוזרים לך להרוויח?

ובכן, היום אתה כבר לא צריך לדמיין כי יש לנו הצעה מדהימה בשבילך!

הצעה שתעזור לך לנצל את המומנטום והפוטנציאל של עולם הקריפטו ותוכל לעזור לך לייצר רווחים גדולים עכשיו ובעתיד.

הצעה שפשוט תשאיר אותך תמיד בעניינים ושבזכותה אתה תדע לשים אצבע על המטבעות החמים היום, לדעת להסיק מסקנות ולהבין איזה מטבע כנראה יהיה המטבע החם הבא…

תרשה לנו להציג בפניך את

מסלול הליווי האולטימטיבי של ביג שוט:

כל הכלים שצריך כדי להרוויח בשוק הקריפטו​ בתוכנית ליווי ייחודית בה תקבל גישה לתיק המסחר של סוחרי העילית שלנו אילן וצחי, וכך תוכל לעקוב ישירות אחרי המהלכים שלהם ולסחור ביחד איתם.

סוחרי הקריפטו הוותיקים והמנוסים בישראל, אילן טננבאום וצחי טל, מיישמים את האסטרטגיות הייחודיות שפיתחו, בתוכנית ליווי מקיפה שתלמד אותך איך אפשר להרוויח בין 20%-100% תשואה.

הראנו לך את ההזדמנויות המדהימות שקיימות היום בשוק המטבעות הווירטואליים.
 
הראנו לך איך מטבעות מסויימים קפצו ב-599,900% ואפילו ב-466,900% בתקופות קצרות מאוד.
דיברנו איתך על העובדה שאנליסטים חוזים כי הביטקוין ירקיע שחקים ויגיע אפילו עד ל-$400,000.
אנחנו באמת מאמינים שמעולם לא הייתה תקופה טובה יותר בהיסטוריה להתחיל לסחור במטבעות ווירטואליים.
 
והזמן מתחיל לאזול, עכשיו זה הזמן שלך לפעול ולהתחיל לסחור במטבעות ווירטואליים לפני שההזדמנויות המדהימות יעלמו ולפני שכל ה"עדר" עולה על הטרנד.

הנה כל מה שאתה הולך לקבל בתוכנית הליווי המקיפה שלנו:

גישה לחצי שנה בשירות הדיסקורד שלנו!​

בשירות הדיסקורד שלנו תקבל גישה ישירה לעסקאות שאילן וצחי לוקחים כולל נקודת כניסה, סטופלוס, יעדי רווח והסבר למה הם נכנסו לעיסקה.

חמ"ל קריפטו בלייב​

הדרך הכי טובה ללמוד היא באמצעות דוגמאות מאחרים, לכן אנחנו ניתן לכם גישה ישירה למקום שבו הכל קורה. פעמיים בשבוע, תוכלו להחשף לעסקאות בשוק הקריפטו שלא נח אפילו לא לרגע. 

אם תמיד חלמת לראות איך אותו קמצוץ של סוחרים מצליחים מנהל את העסקאות שלו, ומה הם הסודות שלו – הנה ההזדמנות שלך. 

קורס אינטרנטי מקיף ושלם למסחר במטבעות וירטואליים

הכנו עבורך 12 מפגשים של הדרכה מדוייקת, בה תלמד מ-א' ועד ת' איך לעשות את הצעדים הראשונים שלך כסוחר קריפטו ואיך תהפוך לסוחר מקצוען עם פוטנציאל אמיתי ליצירת רווחים גדולים.

תלמד מה זה בכלל מטבעות וירטואלים, איך קונים ומוכרים אותם, איך מאחסנים אותם במקום בטוח ואת כל המידע שאתה צריך כדי לשלוט בעולם המטבעות הווירטואליים.

נלמד אותך על מטבעות וירטואליים אלטרנטיבים כמו איתריום, קרדנו ולייטקוין. תלמד איך לזהות לא רק את המטבעות החמים היום אלא גם את המטבעות החמים שיכולים לפרוץ בעתיד ובנוסף תלמד אסטרטגיית מסחר תוך יומי ואסטרטגיה להשקעות לטווח ארוך.

בנוסף לכל זה תלמד גם איך לפתוח תיק מסחר עם עמלות זולות שיאפשרו לך לגרוף יותר רווחים לכיס שלך.

מדובר בקורס אינטרנטי עמוס בערך ובתוכן שמביא לך את הכלים והאסטרטגיות הכי חשובות ומתקדמות למסחר - ברמה הכי גבוהה.

הנה חלק מהתחזיות האחרונות שלנו בערוץ הדיסקורד שלנו:

עד 80% הצלחה בתחזיות שלנו!

עסקה במטבע Audio: נכנסו ב- $0.95
יצאנו ב- $1.50 עם רווח של 50% בכמה ימים!

זה אומר שאם היית נכנס לעסקה למשל עם 1,000 דולר הייתי יוצא עם 500 דולר רווח בכמה ימים!

עסקה במטבע Ripple: נכנסו ב- $0.76
יצאנו ב- $1.2 עם רווח של 58% בכמה ימים!

זה אומר שאם היית נכנס לעסקה למשל עם 1,000 דולר הייתי יוצא עם 580 דולר רווח בכמה ימים!

(תוכל לקבל גישה לתחזיות הבאות שלנו כבר היום!) 

זו ההזדמנות שלך להצטרף ל"כסף החכם" האמיתי ולהרוויח בגדול לפני שהעדר קופץ גם על ההזדמנות.

אז ככה, ההצעה הזו לא תתאים לך, רק אם אתה עונה על אחד מהקריטריונים הבאים:

ולמי זה כן מתאים?

אז לסיכום.
בהצטרפותך לתוכנית הליווי אתה מקבל:

חצי שנה ללא עלות בערוץ הדיסקורד שלנו. 

דיסקורד היא פלטפורמת צ'אט המחולקת לתתי-קבוצות וקטגוריות בכל מיני נושאים. מעלו תכנים רלוונטיים ועדכניים עם מידע מהיועצים שלנו, עדכונים על עסקאות, קישורים לשיעורי העשרה ועוד הרבה!

חמ"ל לייב 

מי הן המניות ותעודות הסל המושפעות באופן ישיר ממחירו של הביטקוין

קורס אינטרנטי מקיף ושלם 

בין 10 שעות למסחר במטבעות וירטואליים במחיר השקה. מחיר הקורס בקרוב יעלה ל-₪2,800

קהילת תומכת של אנשים בדיוק כמוך שיעזרו לך להצליח.

השאיפה שלנו היא לשפר את תחושת הקהילתיות של סוחרי ביג-שוט, לשפר את איכות התוכן שאנחנו מעבירים ואת נוחות הגישה אליו.

אז כמו שאתה רואה תג המחיר הכולל של כל מה שאתה אמור לקבל עומד על:

2,800 + 199 ש"ח לחודש

אבל חשוב לנו להרגיע אותך!

ולספר לך שהחבילה לא תעלה לך 2,800 שקל. היא גם לא תעלה לך 2,000, או אפילו 1,500 שקל.

המטרה שלנו היא לעזור לך להיכנס בזמן הכי נכון בהיסטוריה (עכשיו) לתחום המטבעות הווירטואליים ולנצל את ההזדמנויות הנדירות שקיימות כרגע בשוק!  

לכן, אתה הולך לקבל מאיתנו את כל החבילה במחיר מצחיק! מחיר שכל אדם שרוצה לשנות את העתיד הכלכלי שלו יכול להרשות לעצמו!

המחיר המיוחד שלך היום הוא 1,164 שקל בלבד

הסיבה היחידה שבגללה אנחנו מוכנים לתת לך את כל זה במחיר בדיחה, זה בגלל שהשעון מתקתק. מעולם לא היה זמן טוב יותר להיכנס לתחום ההשקעות במטבעות וירטואליים והדבר האחרון שאנחנו רוצים זה שתפספס את הרכבת! כמו שאמרו חכמים לפנינו "הזמן הטוב ביותר לקפוץ למים היה אתמול, אבל הזמן השני הטוב ביותר הוא עכשיו!"

לכן הזמן שלך לפעול הוא עכשיו.

97 ש"ח כפול 12. זה כל מה שאתה צריך לשלם.

או 1,164 ש"ח בתשלום אחד

אבל שים לב

שהדיל והבונוסים תקפים ל-20 הנרשמים היום בלבד!
לאחר מכן מחיר התוכנית כולל הבונוסים עולה ל2,800 ש"ח.

No Responses
מספר הנרשמים היום הינו: 17

אז תפרגן לעצמך כבר עכשיו והצטרף לתוכנית הליווי המקיפה ביותר בישראל למסחר בקריפטו שתיתן לך את כל הידע והכלים שאתה צריך כדי להתחיל להרוויח ממסחר במטבעות ווירטואליים.

אל תאמין לנו עדיין, תקשיב קודם לסיפורי ההצלחה של התלמידים

הצטרפו למהפכה

אותם אנשים שקפצו כבר למין והצליחו לשנות את חייהם במסחר בשוק ההון בזכות ביג שוט.

"ראיתי את האיתות של אילן בדיסקורד לקנות את הAudio ועשיתי פי 4 על הכסף בעסקה תוך 3 שבועות!"

"עזרתי לי ברמות שאתה לא יכול להבין"

"תודה אילן! נכנסתי עם 3,000 דולר ואחרי חודשיים אני כבר על 8,000 דולר"

*נכון להיום התיק של דניאל עלה לאחר 8 חודשים ל20,000 דולר!

"עזרתי לי מאוד"

וכן! אנחנו מרוויחים גם שהשוק בירידה. בזמן שרוב האנשים מתקפלים ומושכים את כספם (שלרוב בהפסד…) 

וזה כי יש לנו מומחים ששנים בתחום ויודעים לזהות את הירידות. ולהם שווה להקשיב!

הנה איתותים שאילן פרסם בערוץ הדיסקורד על ירידה של הביטקויין:

נכנסו ב-$36,000

יצאנו ב-$32,000 עם רווח של 8.9% ביומיים!​

נכנסו ב-$34,500

יצאנו ב-$32,800 עם רווח של 5.5% ביומיים!

שאלות ותשובות

לא. אף אחד לא יכול להבטיח שום דבר כשזה מגיע לשוק ההון. בנוסף, אנחנו לא יכולים להתחייב על זה כי אנחנו לא מכירים אותך. אם תרכוש את הקורס ולא תיכנס אליו פעם אחת – ברור שלא תדע איך לסחור בקריפטו.

במיוחד לא בקריפטו מעולה! זה אומר שאין לך אמונות מגבילות לגבי היכולות שלך ושאתה מגיע עם ראש פתוח ללמוד והכי חשוב להצליח! הקורס יתן לך את כל הידע וילמד אותך מ-א' ועד ת' את כל מה שאתה צריך לעשות כדי להפוך מסוחר קריפטו מתחיל לסוחר קריפטו מקצועי תוך 7 שעות בלבד. במילים קצרות, אם אין לך ניסיון זה בהחלט בשבילך!

קיבלתי חודש ניסיון בשירות הדיסקורד ללא עלות.. מה קורה אחרי שנגמר החודש?
לאחר חודש תוכל לחדש את הגישה לערוץ הדיסקורד ע"י הרשמה למנוי ביגשוט + ב49.90 לחודש בו תקבל בנוסף לדיסקורד תכנים נוספים בעלי ערך גבוה! ביניהם: כתבות פרימיום באתר החדשות שלנו, עסקאות סווינג בזמן אמת, מיילים מיועצים באופן שוטף, רשימה של 10 המניות החמות ביותר שאתה חייב להשקיע בהם ושיעורים ב-LIVE עם סוחרי העילית שלנו.

דבר ראשון, כנראה שזה לא באמת שלא אהבת את הקורס, אלא יותר מדגדג לך העובדה ששילמת עליו מחיר זעום ואתה בלחץ בגלל זה. אנחנו אישית לא מצליחים להבין איך 936 שקל יכולים להיות הגורם שימנע ממך לרכוש ידע וכלים שיכולים להוציא אותך לחופש כלכלי… אבל בכל מקרה, אם רכשת את הקורס ומסיבה כלשהי אתה לא נהנה ממנו יש לך 24 שעות לשלוח לנו מייל לכאן: [email protected] ואנחנו נחזיר לך את כל הכסף שלך מבלי לשאול שאלות.

ואם ניסיתי תוכניות אחרות למסחר קריפטו בעבר ונכשלתי, האם ההכשרה שלכם תהיה שונה?
זה לא משנה בן כמה אתה וזה לא משנה אם נכשלת בעבר. אנחנו כאן כדי לעזור לך להגיע ליעדים שלך מבחינת רווחים במסחר קריפטו. אלו שאומרים שהם נכשלו בעבר בדרך כלל לא קיבלו את מה שאנחנו מציעים: לא היה להם גישה להכשרה מקצועית באמת מאנשים שכבר מרוויחים בענק ממסחר בקריפטו, לא היה להם גישה לטכנולוגיה והכלים שיביאו אותם להצלחה, לא היה היה להם קהילה תומכת וליווי צמוד להצלחה.

– איך מקבלים את הקורס?

מיד לאחר הרכישה שלך ישלח אליך מייל עם פרטי גישה להכשרת הקריפטו שרכשת.

קודם כל אתה יכול להיות רגוע.. אם לא נפתחה לך גישה מיידית ייתכן וכרטיס האשראי שלך לא הוזן טוב או שזה פשוט מתעכב בכמה דקות, תיגש אל תיבת הדואר האלקטרוני שלך ותחפש שם מייל מביג שוט. מקסימום, תרגיש בנוח לפנות לצוות התמיכה הטכנית שלנו במייל: [email protected] ואנחנו ניתן לך גישה מיידית לקורס.

לשלם באשראי דרך האינטרנט…הממ.. זה בטוח?​

ברור, אין יותר בטוח מזה. לא רק שאתה מקבל הגנה מאיתנו של 100% אלא גם שהתשלום מעובד על ידי ICREDIT שפיתחו מערכת אבטחה שהרבה יותר מאובטחת ובטוחה מכל מערכת סליקת אשראי שתמצא בחנות או בית עסק.

All Rights Reserved 2020 – Privacy Policy

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.

מדיניות פרטיות | צור קשר

הצטרף עכשיו למסלול הליווי האולטימטיבי של ביג שוט למסחר בקריפטו וקבל גישה לתיק המסחר של סוחרי העילית שלנו אילן וצחי בו תוכל לעקוב ישירות אחרי המהלכים שלהם ולסחור ביחד איתם.

הירשם עכשיו במחיר מבצע של- 97x12 ש"ח וקבל הטבה מיוחדת לשיעור פרטי עם אילן!

מלא פרטים בטופס ועבור לדף תשלום מאובטח 🔒 ​