ההרשמה בוצעה בהצלחה!

100%

ברוך הבא לקהילת הסוחרים הגדולה בישראל שיודעת לנצל הזדמנויות בזמן שרוב האנשים מרימים ידיים!

שלחנו לך 2 אמיילים

אמייל 1 - קבלה ופרטי רכישה.

אמייל 2 - מסמך מפורט שמסביר איך לקבל גישה לקורס ולכל הבונוסים שרכשת.

והיום תוכל להצטרף לברוקר גדול ואמין למסחר במטבעות וירטואלית, עם פלטפורמת מסחר נוחה וידידותית לשימוש שתעזור לך להרוויח יותר ולשלם פחות עמלות

בחירה בברוקר הנכון תכריע אם תהיה סוחר רווחי במטבעות דיגיטליים או לא. זו הסיבה שחברנו ל – Binance. אנחנו מפצירים בך לעשות את ההחלטה הנכונה ולפתוח חשבון עוד עכשיו אצל הברוקר הכי גדול ואמין בעולם למסחר במטבעות דיגיטליים

רוב הברוקרים ינסו "לשדוד" אותך, יקחו ממך עמלות גבוהות ולא תמיד יוודאו שיש מי שיקנה ממך במידה ותרצה למכור מטבעות…

רוצה להמנע מהבלאגן, לדעת שאתה נמצא בידיים טובות ואפילו להנות מ - 10% הנחה על כלל העמלות העסקאות הקריפטו שלך?

הנה מה שאתה צריך לעשות…

שלב #1

פתח חשבון חינמי ב - Binance באמצעות הכפתור הצהוב שנמצא כאן למטה

שים לב: חשוב שתרשם ל – Binance באמצעות הכפתור הירוק כאן למטה כדי
שתוכל להנות מ – 10% הנחה על כלל עסקאות הקריפטו שלך ​

שלב #2

צפה בסרטון ההדרכה שיצר עבורך אילן טננבאום,מומחה למסחר קריפטו בחברת ביגשוט.

בסרטון אילן יסביר לך צעד אחר צעד איך להשתמש ב - Binance ואיך להתחיל לקנות ולמכור מטבעות קריפטו

למה בכלל BINANCE?

#1

זהו ברוקר הקריפטו הכי גדול ואמין בעולם – הנזילות היא ברמה הכי גבוהה (בכל פעם שאתה מבצע עסקה מובטח לך שתמיד יהיה מי שיקנה ממך או ימכור לך), מה שלא קורה עם ברוקרים אחרים.

#2

עמלות הכי טובות בתחום  – זולים פי 10 מהמתחרים המובילים!

#3

Binance מקנים למי שפותח אצלם חשבון דרך הכפתור למטה 10% הנחה בעמלות – BINANCE לוקחים ברגיל 2% מכל עסקה. אם פתחת עסקה באלף דולר הם לוקחים 20 דולר עמלה. ברוקרים אחרים יכולים לשדוד אותך ולקחת ממך עד 20% עמלה.

#4

הברוקר הכי גדול ואמין שיש בעולם בתחום הקריפטו

#5

אפשרות למסחר על מאות סוגים שונים של מטבעות וירטואלים – אנחנו לא כבולים רק למטבעות מוכרים, ניתן לבצע עסקאות גם על מטבעות פחות מוכרים היום עם פוטנציאל להתפוצץ בעתיד ואפילו להיות שווים יותר מביטקוין.

#6

משיכה מהירה לכל סוגי הארנקים – דרך פלטפורמת Binance יש לנו אפשרות למשיכות מהירות ומאובטחות לאיזה מטבע שנרצה – גם למטבע קריפטו וגם למטבעות כמו שקלים ודולרים.

#7

ידידותי למשתמש ופשוט מאוד להבנה

#8

זה פשוט עולם אחר. אין שום סיבה בעולם לפנות לברוקר אחר, כל מה שאנחנו צריכים ויותר קיים שם.

התכנים המופיעים באתר והתכנים המועברים על ידי Big Shot אינם מהווים ייעוץ השקעות, טעון רישוי לפי חוק הסדרת העיסוק בייעוץ, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תנה”ש 1995 (“החוק”). תכנית חדר המסחר מועברת על ידי בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי בע”מ (להלן: “גולד”) שהינה חברה המפוקחת על ידי הרשות לניירות ערך עם רישיון למתן שירותי ייעוץ השקעות וניהול תיקים מכוח החוק בשיתוף פעולה עם Big Shot. בטרם יוכלו הלקוחות לקבל ייעוץ בחדר המסחר יהיה עליהם למלא טפסי אפיון והסכם ייעוץ כמתבקש בחוק . בכל אופן, התכנים המועברים על ידי החברה ו/או 'גולד' אינם מתייחסים לפרמטרים של לקוחות מסוימים ולכן מומלץ להתייעץ עם יועץ השקעות אישי לפני קבלת החלטה כלשהי. הלימודים וההתנסויות במסחר בשוק ההון עשויים להיות מסוכנים ולא מתאימים לכל אחד. Big Shot, במישרין או בעקיפין , עושה את מירב המאמצים בכדי להכשיר את לקוחותיה להיות סוחרים מוצלחים ורווחיים בשוק ההון. יחד עם זאת, היא לא תהיה אחראית בשום צורה שהיא לנזק ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, ככל שייגרם. אין בשימוש בתכנית ההכשרה כערובה להשגת תשואה חיובית כלשהי ו/או להפסד שיגרם מהסתמכות בשימוש בתכנית ההכשרה באופן מלא או חלקי, חל איסור על התלמידים להשתמש בפלטפורמת קהילת הסוחרים בכדי להעביר תכנים שעשויים לעלות כדי ייעוץ השקעות. במקרה שבו תלמיד מסוים יעשה כן, Big Shot שומרת לעצמה את הזכות לאסור על אותו תלמיד מלעשות שימוש בפלטפורמת קהילת הסוחרים לאלתר. אין להעביר רכיב כלשהו מרכיבי תכנית ההכשרה לצד ג’ כלשהו ללא קבלת אישור מ- Big Shot מראש ובכתב. מוצא לקרוא בעיון את הסכם ההתקשרות לפני שימוש בתכנית ההכשרה.